Bates Mühendislik; 2012 yılında kurulmuş bir firma olarak, 17 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir. Data Center Altyapı hizmetleri, Satış-Servis-Bakım, Kurulum, Mekanik, Bakım ve diğer teknik hizmetler yanında Schneider Electric, Denco Happel, Liebert Emerson gibi büyük markaların IT ve soğutma sistemleri çözüm ortağı olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip uzman kadrosuyla Bates, 2012 yılında çıktığı yola bugün yeni ortaklık yapısı ve yenilikçi bakış ile dinamik ve vizyoner yönetim anlayışını benimseyen kalite politikası ile sektöründe en iyiler arasında olma yolunda varlığını devam ettirmektedir.

Bates Mühendislik Danışmanlık, sürdürülebilir kalite, güvenilir hizmet ayrıcalığını müşterilerine sunmakta ve sorumluluklarının bilincinde bir şekilde ’sıfır sorun’' misyonu ile her geçen gün büyümektedir.

Müşterileri arasında birçok kurumsal şirket ve kuruluşu barındıran Bates; eğitim kuruluşları(üniversiteler, kolejler, özel okullar), belediyeler, sağlık kuruluşları ve hastaneler, ilaç firmaları, gıda, tekstil, televizyon-radyo yayın kuruluşları, bankacılık ve finans kuruluşları, teknoloji-bilişim firmaları, lojistik, bakanlıklar ve kamu kurumları, üretim merkezleri, veri merkezleri, data center(sistem odası), disaster merkezleri, ambalaj fabrikaları, otel ve konaklama tesisleri ve daha birçok alanda faaliyet gösteren oluşumlar için kurulum ve altyapı çalışmaları ile anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.

Neler Yapıyoruz?

Şartlandırılmış İklimlendirme, Chiller ve hassas kontrollü klima, klima santralleri, fancoil, yangın algılama, FM-200 gazlı söndürme sistemleri, Novec-1230 gibi bir çok noktada; uçtan Uca anahtar teslim projeler, mekanik tesisat, kurulum ve altyapı hizmetleri, satış-servis-arıza ve yıllık bakım anlaşmaları ve sözleşmesi ile kapsamlı hizmet vermekteyiz. Yapılan yıllık bakım sözleşmesi kapsamında 7/24 faaliyet göstermekteyiz.

Bilişim, veri merkezleri ve IT sistemleri alanında; data center, sistem odaları, server odaları, laboratuvar gibi şartlandırılmış iklimlendirme gerektiren noktalarda, endüstriyel anlamda iklimlendirme ihtiyaçlarına dönük çözümler üretiyoruz. Bununla birlikte; birbirinden farklı sektörler için uçtan uca anahtar teslim çözüm ortağı olarak destek sağlamaktayız. Mekanik tesisat/kurulum, yükseltilmiş döşeme, zemin epoxy uygulama, UPS elektrik besleme, alçıpan uygulamaları, yanmaz kapı, aydınlatma vb. alanlarda da hizmet vermekteyiz.

Bates Mühendislik, aynı zaman da yukarıda bahse konu tüm çalışma alanları ile ilgili profesyonel danışmanlık hizmetlerini de sağlamaktadır.